Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

24 222 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Panie Jezu, proszę Cię o Oliwię. Wlej w jej serce Bożą Miłość, przebaczenie, uzdrowienie, pokój i szczęście. Spraw, by nie raniła już nigdy nikogo. Przywróć jej czystość serca i delikatność, mądrość, by dokonywała w życiu właściwych wyborów.

  Zgłoś nadużycie

 2. Matko Boża, proszę o zdrowie i wszystkie potrzebne łaski dla mojego chorego kolegi. Niech będzie silny, odważny, mężny, niech odzyska poczucie humoru i beztroskę, siłę do życia i wiarę.

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę o modlitwę za mnie i za wszystkich osmoklasistow aby dostali sie do dobrych szkół. Proszę o to, aby pomodlić się żeby moja mama mnie nie wypisała z jedynej rzeczy, której kocham – siatkówki.

  Zgłoś nadużycie

 4. Bardzo proszę wszystkich o modlitwę. 23 lutego mam obronę (studia podyplomowe), i nie mogę sobie dać rady z napisaniem pracy i z emocjami.
  Nie ma mi kto pomóc, męczę się sama, strasznie się boję i denerwuję. Proszę o modlitwę o mądrość, o odwagę, o miłość, o umiejętność, bym przestała panikować i stała się rozważna, mądra, bym podołała.

  Zgłoś nadużycie

 5. Proszę o modlitwę za moją siostrę Martę i za jej rodzinę . Proszę o Boży spokój w mojej rodzinie. Proszę o zgodę ,miłość i zrozumienie w mojej całej rodzinie. Maryjo Twemu Niepokalanemu Sercu Zawierzam moją całą rodzinę, ratuj, uzdrów ,ulecz i nawróć ją. Jezu Ufam Tobie.

  Zgłoś nadużycie

 6. Przez Wstawiennictwo Najświętszej Marii Panny i Pana Jezusa proszę o dziecko. Jezu ufam Tobie, Święta Faustyno i Święta Rito, Święty Janie Pawle II proszę o modlitwę Bóg zapłać

  Zgłoś nadużycie

 7. Błagam o modlitwę w intencji z prośbą o zdrowie dla mojej siostry Agnieszki, 3,5 rocznej siostrzenicy Karolinki oraz Rodziców i męża Andrzeja. Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij!

  Zgłoś nadużycie