Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

24 222 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o poprawę relacji w rodzinie. Proszę o wyzwolenie z nałogu Dawida, motywację do działania i nauki, powrót do kościoła i bierzmowanie.

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę o wyzwolenie z nałogu Dawida, motywację do działania i nauki, powrót do kościoła i bierzmowanie. Proszę o poprawę relacji w rodzinie.

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Anny i Waldemara, o miłość i jedność w małżeństwie; o nawrócenie Waldemara, sakrament pokuty, dobrą terapię chrześcijańską, zerwanie relacji z inną kobietą, wyzwolenie z nałogu alkoholizmu; o błogosławieństwo Boże w domu i pracy dla małżonków

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę Ojcze za rodzinę Szepietowskoch, Kosiatych, Szelagowskich, Helta, Krzeminskich, Buszta, Cyluk, Olsztynskich, Kozlowskich, Chaszczewskich, Nowak, Helbich, Tuszynskich, Lukaniuk, Rzeszewicz, Skowronskich, Mazur, Michalskich, Rozanskich, Piotrowskich, Baltroszewicz, Perkuszewskich, Kapella, Masajlo, Blaszczyk, Jaszczuk, Charon, Brodzik, Podlasiewskich, Chaberskich, Dziubak, Klokockich, Drozdz, Koscia, Rajewskich, Barcikowskich, Ziolkowskich, Niemiec, Butryn, Mazur, Michalowskich, Gontarz, Kordas, Wild, Kalinowskich, Szczutkowskich, Zięba, Pelczarskich, Duciak, Fugielskich, Kazanieckich, Drobniak, Kazanieckich, Kurowskich, Duciak, Zieminskich, Puculek, Olsztynskich, Wroneckich, Prusinskich, Bureckich, Jarczewskich, Sokolowskich, Midera, Kozlowskich, Niedziela, Jakubiak, Muchalskich.

  Zgłoś nadużycie

 5. Proszę bym nikogo nie zranila językiem.Dziękuję Ojcze ze widziałam babcie.Dziękuję za dobry stan zdrowia.Dziękuję za uzdrowienie nerwów

  Zgłoś nadużycie

 6. Ojcze proszę o zdrowe relacje z Alicja i Malgosia.Proszę bym umiala je rozumiec i obdarzyć miłością a nie oceniać.Proszę bym je umiala przyjąć jako Dar

  Zgłoś nadużycie

 7. Blagam o rozwiazanie problemow mojej rodziny o ocalenie naszego domu I pracy. Blagam o ratunek dla Piotra zmiane jego serca I powrot do domu .o powrot do wiary Ani I piotra

  Zgłoś nadużycie