Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:
„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.
Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.
Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.
Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.
Piszcie…módlmy się razem.
Przez ostatnie pół roku przeszłam dwie operacje, powoli wracam do zdrowia. Proszę o łaskę odzyskania sił do służenia bliźnim, jak wcześniej.
Proszę o łaskę rozwiązania relacji ludzkiej zgodnie z Wolą Boga.
Proszę o łaskę nawrócenia syna Janusza z rodziną.
Dziękuję Opatrzności Bożej za moje życie i wszystkie bliskie osoby.
Zgłoś nadużycie
mxyyle
Zgłoś nadużycie
Jak nigdy dotąd ze łzami w oczach proszę o szczególną modlitwę . Nie zaniedbałam niczego a w ciężkiej chorobie dzięki decyzjom obcych ludzi mogę stracić wszystko.
Nie wiem gdzie jest granica cierpienia , ale proszę o modlitwę w intencji ratunku w tym ciężkim czasie.
Zgłoś nadużycie
W intencji mojego starszego syna aby zmienił swoje nastawienie, stał się bardziej empatyczny i z szanował mnie bi moje prośby, żeby rozmowa z nim odniosła zamierzony skutek. Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji, za każdą modlitwę będę bardzo wdzięczna. Wszystkim Szczęść Boże.
Zgłoś nadużycie
Proszę o Boże Błogosławieństwo dla Edyty.O łaskę zaliczenia trwającej sesji egzaminacyjnej w Poznaniu.
Zgłoś nadużycie
j2pk3f
Zgłoś nadużycie
Proszę o modlitwę w intencji Anny o potrzebne łaski o pokój serca o mądrość o spokojny sen, o dobry wypoczynek o wyzwolenie z nałogu obżarstwa, o dobry wypoczynek , o zdrowie
Zgłoś nadużycie
Proszę o modlitwę w intencji Anny o potrzebne łaski o pokój serca o mądrość o spokojny sen, o dobry wypoczynek o wyzwolenie z nałogu obżarstwa, o dobry wypoczynek
Zgłoś nadużycie
youtube.com/shorts/dNmQk2oHYqA?is=D0d_FCdHk4KWLRD2
Zgłoś nadużycie
hq8mhj
Zgłoś nadużycie