Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

24 222 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Błagam Ojcze o pokój dla Francji.Proszę o odrodzenie Chrześcijaństwa w tym kraju.Tak bardzo kocham ten kraj.Proszę o Twoją Laske.Proszę za środowiska prolife, za każdego człowieka.Proszę za rodzinę Godek, Dzierzawskich, Baltroszewicz, Jurek.Proszę za organizację Cizengo, Misję Gabriela, Ruch Czystych Serc, czasopismo Miłujcie się.Dziękuję za każdego człowieka

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę Cię Tatusiu o nowe życie, o powrót naszego syna do wspólnoty i kościoła, o pieniądze na remont domu, o pomoc dla nas w tym trudnym czasie.

  Zgłoś nadużycie

 3. Szczęść Boże!

  Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji stałej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów zagranicą na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków.

  Bóg zapłać!

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę o modlitwę o uwolnienie od zniewoleń Andrzeja o życie w prawdzie i miłości
  O dar roztropności i nadzieję o odnowienie wiary i wyjście z długów
  O oddalenie zła

  Zgłoś nadużycie

 5. Jezu Ty się tym zajmij! Dopomóż mi w tej trudnej sytuacji, proszę, pomóż mi znaleźć mieszkanie i chroń mnie przed załamaniem, rozpaczą i upadkiem! Jezu, ufam Tobie!

  Zgłoś nadużycie

 6. BARDZO PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE
  Bardzo proszę o modlitwę za Karola, Natalkę i ich dzieci (Laurę i Kingę) którzy 5.02.2019 mieli wypadek samochodowy w drodze nad morze. Jest to rodzina bardzo zaangażowana w służbę. Posługuje w Szkole Nowej Ewangelizacji Chrystusa Króla w Katowicach ( w miniony weekend Karol współprowadził kurs Nowe Życie ).

  Stan na 7.02.2019:
  Karol jest w stanie bardzo ciężkim, jest utrzymywany w śpiączce farmakologicznej jutro (8.02) ma być próba wybudzenia go, nie wiadomo jeszcze w jakim stanie jest mózg. Bo na całym ciele obrażenia wielonarządowe. Natalka ma złamana miednice, obie nogi i przebite płuco. Dzieci w stanie nieco lepszym. Prosimy o modlitwę. I o to, by Karol był świadomy i jego mózg był sprawny.
  Jak macie możliwość rozesłania prośby o modlitwę do innych wspólnot , zakonów bardzo Was o to proszę.

  Zgłoś nadużycie