Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

22 657 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę Cię Tatusiu o nowe życie, o powrót naszego syna do wspólnoty i kościoła, o pieniądze na remont domu, o pomoc dla nas w tym trudnym czasie.

  Zgłoś nadużycie

 2. Szczęść Boże!

  Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji stałej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów zagranicą na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków.

  Bóg zapłać!

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę o modlitwę o uwolnienie od zniewoleń Andrzeja o życie w prawdzie i miłości
  O dar roztropności i nadzieję o odnowienie wiary i wyjście z długów
  O oddalenie zła

  Zgłoś nadużycie

 4. Jezu Ty się tym zajmij! Dopomóż mi w tej trudnej sytuacji, proszę, pomóż mi znaleźć mieszkanie i chroń mnie przed załamaniem, rozpaczą i upadkiem! Jezu, ufam Tobie!

  Zgłoś nadużycie

 5. BARDZO PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE
  Bardzo proszę o modlitwę za Karola, Natalkę i ich dzieci (Laurę i Kingę) którzy 5.02.2019 mieli wypadek samochodowy w drodze nad morze. Jest to rodzina bardzo zaangażowana w służbę. Posługuje w Szkole Nowej Ewangelizacji Chrystusa Króla w Katowicach ( w miniony weekend Karol współprowadził kurs Nowe Życie ).

  Stan na 7.02.2019:
  Karol jest w stanie bardzo ciężkim, jest utrzymywany w śpiączce farmakologicznej jutro (8.02) ma być próba wybudzenia go, nie wiadomo jeszcze w jakim stanie jest mózg. Bo na całym ciele obrażenia wielonarządowe. Natalka ma złamana miednice, obie nogi i przebite płuco. Dzieci w stanie nieco lepszym. Prosimy o modlitwę. I o to, by Karol był świadomy i jego mózg był sprawny.
  Jak macie możliwość rozesłania prośby o modlitwę do innych wspólnot , zakonów bardzo Was o to proszę.

  Zgłoś nadużycie