Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

24 222 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Pełna Łaski Maryjo proszę wstaw się u swojego Syna za moją mamę ,która jest ciężko chora .Wierzę ,że Jezus może uzdrowić z każdej choroby.Jezu Ufam Tobie!

  Zgłoś nadużycie

 2. Serdecznie proszę o modlitwę w intencji osoby od której chciałabym się uczyć. ABy wyraziła zgodę. Proszę również za Pana Michała. Dziękuję

  Zgłoś nadużycie

 3. Panie Boże daj mi zobaczyć Twoją moc i siłę w moim życiu To ze to wszystko nie jest przypadkiem ze to wszystko ma jakiś sens ze Ty to wszystko genialnie zaplanowałeś Pozwól mi zobaczyć to o co proszę pozwól mi tak bardzo Cie o to proszę

  Zgłoś nadużycie

 4. Zwracam się z prośbą o modlitwę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej.
  Bóg zapłać za każdą modlitwę.

  Zgłoś nadużycie

 5. Panie Jezu proszę pomóż mi dostać lepIe płatna prace. Proszę opiekuj sie moimi synami o otocz ich dobrymi ludźmi, pomóż im w nauce. Proszę o uzdrowienie mojego męża ze stwardnienia rozsianego.

  Zgłoś nadużycie

 6. Boże daj mi sile i moc żebym przetrwał ten trudny czas żebym zwycięsko wyszedł z tej próby mojej wiary Dziękuje Ci za światło rozumu ze zrozumiałem pewne rzeczy ze pozwoliłeś mi jej zobaczyć takimi jakimi są i jakimi były Dzięki Ci za to Dobry Boże. Proszę Cie spełnij to o co się modle pozwól mi zobaczyć Twoja moc Twoją wielkość to ze mnie zawsze wysłuchujesz Proszę cie o to wszystko przez wstawiennictwo sw Rity juz wiele mi pokazałeś wysłuchałeś proszę Cię jeszcze o to co nosze w sercu Spełnij to na moich oczach jak najszybciej

  Zgłoś nadużycie