Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

24 222 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Matuchno proszę o wiarę nadzieję miłość siłę i pokorę .
  I żeby mąż już bardziej nie mógł mnie jeszcze bardziej skrzywdzić jak juz to zrobil.
  Proszę pomóż

  Zgłoś nadużycie

 2. Zmęczona problemami rodzina, błaga o rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji. Całą Trójcę Świętą, a także Ciebie Mateczko Najświętsza błagamy o Twoje wstawiennictwo, tylko na Was możemy liczyć za co bardzo jesteśmy wdzięczni.

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę o modlitwę w intencji dobrego spotkania i szczerej rozmowy z bliską mi Osobą, żebyśmy zrozumieli co nas od siebie oddaliło i naprawili to lub rozstali się w przyjaźni.

  Zgłoś nadużycie

 4. Panie Jezu Ty wszystko możesz Ty możesz mnie uzdrowić,jeśli jest taka Twoja wola ,to prosze o uzdrowienie mnie z chłoniaka i innych chorób,uzdrów męża ,Gabrysię i Weronikę z depresji,proszę o potrzebne łaski dla syna ,Kasi i jej dzieci,o zdrowie dla całej rodziny

  Zgłoś nadużycie

 5. Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej Koli z choroby nowotworowej , a mnie z depresji, bo jestem już u kresu wytrzymałości.

  Zgłoś nadużycie

 6. Panie Boże niech Twoja wola dzieje się w moim życiu a Twoja sprawiedliwości niech zatriumfuje Spelnij to o co Cię proszę Amen

  Zgłoś nadużycie

 7. Panie Boże spraw żebym się nie pogubil w moich wyborach Proszę Cię aby pragnienia mego serca się spełniły Wszystkie jeszcze w tym roku Amen

  Zgłoś nadużycie