Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

24 222 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Bóg zapłać, bardzo proszę o miłosierdzie Boże dla moich córek i ich relacji z ojcem, o jego nawrócenie, zmianę postępowania, w imię Jezusa Chrystusa Dobry Boże pobłogosław proszę, Matko Boża dopomóż proszę

  Zgłoś nadużycie

 2. Szczęść Boże! Proszę o modlitwę o dar uzdrowienia z niepłodności dla mojego męża. Ma chorobę genetyczną i tylko Pan Bóg przez ręce Maryji może nam pomóc. Panie Boże, wysłuchaj naszej modlitwy i pomóż nam.Okaż nam swoje miłosierdzie.Bóg zapłać!

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę o modlitwę w intencji spokojnej i w dobrej atmosferze pracy jutro i w weekend oraz w intencjach Bogu wiadomych dla całej mojej rodziny
  Bóg Zapłać

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę o modlitwę w intencji Kursu Emaus, uczestników, posługujących i owoce kursu. Kurs odbędzie się w dniach 28-30 czerwca 2019 roku. Bóg zapłać za ofiarowaną modlitwę!

  Zgłoś nadużycie

 5. Proszę Ojcze by podczas mojej nieobecności nie było jakiś spraw bardzo problematycznych.Tobie oddaje całą moją sytuację osobistą i zawodową.Dziękuję za każdego spotkanego człowieka.Proszę o zdrowe relacje z Tomkiem.Boże zabierz moje lęki.

  Zgłoś nadużycie

 6. Jezusiu Nasz Wybacz Mi Bo nie wiedzialem co czynie Kocham cie i nie chce tak miec gdy wypije Chce byc taki jak Ty.Blagam Najpierw w Waszych Intencjach Nie ustannie Bratunku Ratuj Nas bo Jestesmy sami Jezu Zrob cos Dziekuje Twej Najukochanszej Mamie i Jozefowi.Bog z Wami Kochany

  Zgłoś nadużycie

 7. Proszę za wstawiennictwem Matki Bożej Jasnogórskiej o uzdrowienie serca i umysłu córki Kamili chorej psychicznie,która ma myśli samobójcze,ma 2 letnią córeczkę,depresję i brak sensu życia.Panie Jezu wyciągnij rękę do naszej córki i uratuj ją.

  Zgłoś nadużycie