Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

24 222 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Maryjo módl się za nawrócenie Maćka, Agnieszki, Moniki i Emilki. Niech odnajdą w życiu właściwą drogę do Twojego Ukochanego Syna.

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Anny i Waldemara o miłość i jedność w małżeństwie, pokój serc, nawrócenie Waldemara, sakrament pokuty, terapię dla małżonków, zdrowie, błogosławieństwo Boże w domu i pracy

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę o modlitwę za alkoholika o uzdrowienie duszy i ciała z choroby alkoholowej oraz aby znalazł prace i sens życia bo ciężko patrzeć jak kiedyś normalny człowiek tak się stacza z całego serca dziękuję

  Zgłoś nadużycie

 4. Panie Boże pokornie proszę o uzdrowienie malzenstwa Marleny i Łukasza, o nawrócenie dla nich, czystość serc. Kochana Matenko wypros u Swojego Syna łaskę wzajemnego przebaczenia dla nich, oczyść ich serca z nienawiści. Jezu ufamy Tobie.

  Zgłoś nadużycie

 5. O zdrowie dla Sylwi i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny. O Maryjo bez grzechu poczta módl się za nami którzy się do ciebie uciekamy. Miej mnie ukochana matko w swej opiece i wszystkich bliskich.

  Zgłoś nadużycie

 6. Proszę o modlitwę za spokój duszy mej zmarłej córki Sylwii proszę Matko abyś otoczyła ją matczyną opieką bo na pewno jej jest to potrzebne Kochana Mateczko proszę pomóż mi odzyskać dzieci mej zmarłej córki ona by tego chciała bym się nimi opiekowała proszę uproś swego syna o łaskę Bożą dla nas i naszych wnuczek oraz zmarłej córki

  Zgłoś nadużycie