Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

24 222 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę Cie Boże pomóż mi z utrzymaniem pracy do września, wiem że poprowadzisz mnie najlepiej, nigdy mnie nie zawiodłeś, pomóż i teraz

  Zgłoś nadużycie

 2. Bardzo proszę o modlitwę za mnie, abym oświecona łaską mądrości, rozumu, rady, męstwa oraz odwagę, abym podjęła dobrą decyzję w sprawie mieszkania. Proszę, abym przede wszystkim dowiedziała się czego chcę i w zgodzie ze sobą podjęła trudną decyzję, aby mętlik który mam w głowie jakoś się poukładał.

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę o modlitwę o Miłosierdzie Boże i o Dary Ducha Świętego dla Katarzyny lat 16,
  która już kilka razy próbuje odebrać sobie życie , Bóg Zapłać . o Miłosierdzie Boże i o Łaskę Nawrócenia dla Roberta,Emila , Wiolety ,Rafała Dominika ,Waldemara , Haliny i Jacka.

  Zgłoś nadużycie

 4. Ojcze Niebieski, jeśli taka wola Twoja uzdrów moją ciężko chorą bratową Sabinę a brata Edwarda umacniaj w trzeźwości, proszę także o moc skutecznych błogosławieństw dla moich dzieci i ich rodzin i dla całej rodziny, a dla zmarłych proszę o życie wieczne

  Zgłoś nadużycie

 5. Proszę goraco o modlitwę w intencji zdrowia i sił dla mamy Czesi oraz o cud uzdrowienia teściowej Wandy z choroby nowotworowej.

  Zgłoś nadużycie

 6. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia sił i spokoju dla Moniki i Grzegorza oraz o zdrowie dla ich córeczki i prawidłowy jej rozwój.

  Zgłoś nadużycie

 7. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju mowy dla mojej córeczki Gabrysi oraz o ustąpienie problemów neurologicznych i objawow autyzmu i poprawę jej wzroku.mama Monika

  Zgłoś nadużycie