Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

23 895 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Szczęść Boże, serdecznie proszę o modlitwę o uwolnienie kochanej osoby od złych wpływów, nałogów, o przywrócenie kierowania się sercem, jasność umysłu i równowagę. Bóg zapłać!

  Zgłoś nadużycie

 2. Matko Najświętsza wybłagaj proszę łaskę zdrowia dla mojej mamy i brata.Pociesz ich i wzbudż w nich całkowitą ufność w pomoc Bożą.

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę by Jego serce nigdy dla mnie nie było zimne byśmy się kochali i wspierali by nikt nas nie rozlaczyl żebyśmy byli dobra kochająca się rodzina

  Zgłoś nadużycie

 4. Ojcze dziękuję za pomoc Ani.Proszę o Twoje Błogosławienstwo dla rodziny Samulskich.Proszę za Anie i Justyne.Proszę za rodzine Skalskich, Fornal, Charon, Sikorskich, Czapnik, Kulickich, Kaczmarrk, Jasko, Kwiatkowskich, Sidoruk, Jackowskich, Shmith, Fugielskich

  Zgłoś nadużycie

 5. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia nerek Rafała, o uzdrowienie Dawida z alergii , Barbary z bezsenności. Bóg zapłać.

  Zgłoś nadużycie

 6. Prosze o Modlitę aby Pani Ewa i Pani o Ktorą modli się Siostra Barbara nie popełniły aboecji aby dzieciatka przeżyły i doświadczyły miłośći i czółości Matczynej i w rodzinie. Panie Jezu proszę uratuj te dzieciątka.Proszę też o modlitwę za Wiesława, Dariusza, Mariana, Barbarę, Teresę, Ewę z rodzinami o łaskę nawrócenia i przemiany życia i wszekie błogosławieństwo dla rodzin oraz przebłagalnie za grzechy popełnione w rodzinach.

  Zgłoś nadużycie