Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

23 264 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. W intencji rekolekcji prowadzonych przez Lubelską Szkołę Nowej Ewangelizacji Miriam w Lublinie. O doświadczenie Bożej Miłości dla uczestników, odwagę do decyzji pójścia za Mistrzem – Jezusem, otwartość na przyjście Ducha Świętego i Boże prowadzenie dla Ekipy.

  Zgłoś nadużycie

 2. Błagam o modlitwę w intencji Ojca Piusa Filipka OCist z Krakowa o Jego uzdrowienie z choroby płuc i niewydolności nerek. Bóg zapłać

  Zgłoś nadużycie

 3. Boze Ojcze przyjdz nam z pomoca uzdrow brata z klasterowych boli glowy.
  Miej w opiece moich synow oddal zlo i zlych ludzi od meza oddal alkoholizm od niego pomoz nam splacic dlugi.
  Prosze o prace dla syna o spokoj zgode milosc i szczescie w rodzinie.
  Duchu Swiety oswiec mnie i pomoz mi w naszej dzialalnosci pomoz w otrzymywaniu zlecen.

  Zgłoś nadużycie

 4. Bądż pozdrowiona Królowo Niebieska .Z ufnością powierzam wszystkie sprawy ,które noszę w sercu .Proszę otaczaj swoją opieką moich bliskich,broń ich przed działaniem złego ducha i naucz ich powierzać się zawsze Bożej opatrzności.

  Zgłoś nadużycie

 5. Szczęść Boże
  Proszę o modlitwę o nawrócenie i uwolnienie mojego męża i najstarszego syna ,o uwolnienie całej mojej rodziny od wszystkich zniewoleń ,żeby mąż zaczął lepiej traktować mnie i dzieci ,o pogłębienie wiary , Boże błogosławieństwo ,dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
  Za moich rodziców żeby żyli ze sobą w zgodzie
  O nawrócenie i uwolnienie moich rodziców i teściowej
  Bóg zapłać za modlitwę

  Zgłoś nadużycie

 6. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji „Droga do Prawdy” prowadzonych przez młodzież ze wspólnoty GALILEA, dla młodzieży bierzmowanej, które odbędą się w Warszawie w dniach 11-13 października 2019. Prosimy o łaski Ducha Świętego oraz Jego prowadzenie dla animatorów, a także o łaskę otwarcia serc na głoszoną naukę dla uczestników i owocne przeżycie tego czasu z Bogiem.

  Zgłoś nadużycie