Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

23 539 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Dziękuję Ojcze za dzisiejszy dzień.Dziękuję za dobre relacje z Tomkiem, Piotrkiem, Dorotka.Proszę o udany urlop Jacka.Dziękuję że zastępstwo za kolegę przebiega pomyślnie.Proszę o Dary i Owoce Ducha Świętego w mojej pracy.Proszę. o prawdę i uczciwość.Ojcze proszę o codzienność przepelniona Duchem Świętym.Proszę o Ducha Miłości i Radości.Proszę za mnie bym była dobrym wzorem, bym w relacjach kierowała się miłością i dobrem.Proszę by mój język był zawsze budujacy, nigdy niszczący.

  Zgłoś nadużycie

 2. Panie Boże i Ty Matko Boża pomóżcie w chorobie mojemu wujkowi Aleksandrowi, jest poważnie chory, proszę wiec o zdrowie dla Niego i o życie , aby Pan Bóg jeszcze go do siebie nie zabrał. Bardzo prosze.

  Zgłoś nadużycie

 3. Boże Najlepszy,który dałeś Syna swego za nasze grzechy chroń nas przed zasadzkami diabła,otwórz nasze serca,szczególnie te zatwardziałe,na Twoją Miłość,zabierz wszelki strach,przyoblecz nad w Twojego Ducha,uwolnij od ducha tego świata.Ześlij spokój na Annę,która boi się panicznie o swoje zdrowie i życie.Napełnij Ją Sobą.Amen.

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę o pomoc Kindze Ratajczak która jest zastraszana ponieważ nakarmiła i dobrze traktowała rodzine męża świadków Jehowy ta kobieta przeszła w życiu tragedie matka jej zmarła, głodu zaznała w życiu, Kinga opiekowała się babcia która ja wychowywała babcia całe życie oszczędzała nie jadła aby wnuczkę wychowac jako wdowa.babcia tak kocha Kingę ze jak umierała to ostanie jej słowa w bólu były czy Kinga jest w domu, bezpieczna, Kinga odpowiedziała jestem przy Tobie ona odpowiedziała to dobrze dziecko i przestała oddychac. Proszę Pani pomóż Kindze ona całym sercem Cie kocha. Badz dla niej jak ojcec który wytrze z Kingi oczy łzy wby ona nie płakała i nie była złe traktowana za to ze była dobra dla teściowej alkoholiczki która ma okropne serce dla ludzi. Synowi życzyła chorych dzieci to wstyd aby matka taka była. Boże Kinga pochodzi z dobrej chrześcijańskiej rodziny od dziecka wielbiła Boga całym sercem i Jezusa który jest wspaniała osoba. Swą modlitwę śle przez Jezusa Chrsytusa Amen

  Zgłoś nadużycie