Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

24 222 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Bardzo proszę o uratowanie narzeczeństwa Jadwigi i Kamila, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, od mieszkania innych osób, o uwolnienie od kłótni, złych wyobrażeń o związku i małżeństwie, o siłę i uwolnienie od rozpaczy dla Jadwigi

  Zgłoś nadużycie

 2. Jezu proszę Cię pomóż mi daj mi siłę i mądrość żebym moje słowa trafiły do serca i umysłu kobiety która kocham żeby mnie posłuchała, żeby nie reagowała złością na wszystko co mówię, żeby nasze dzisiejsze spotkanie nie skończyło się kłótnia żeby zgodziła się pojechać ze mną do Częstochowy do Twojej Matki żebym wyprosił tam dla nas cud powrotu i pojednania Jeśli jesteś obojętny na moje modlitwy to wysłuchaj tych którzy się za mnie modlą zrób to dla nich nie dla mnie bo możne ja nie zasługuje ( Jezu miej w opiece tych wszystkich którzy się za mnie modlą spełnij ich osobiste prośby )

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę Cię Boże o zdrowie duszy i ciała, lekką pracę, miłość, radość i dobrych przyjaciół i partnerów dla samotnych dla Grażyny, Andrzeja, Macieja, Damiana, Hanny przez wstawiennictwo Matki Bożej, św. Michała Archanioła, św. o. Pio

  Zgłoś nadużycie

 4. O pokój dla Jacka (niżej). Niech spełni się wola Boża w Jego życiu. Niech powie w końcu:Jezu, Ty się tym zajmij.

  Pan jest mocą swojego ludu.
  Pieśnią moją jest Pan.
  Moja tarcza i moja moc,
  On jest mym Bogiem ,
  Nie jestem sam.
  W Nim moja siła
  Nie jestem sam.

  Zgłoś nadużycie

 5. Boże Ty widzisz jak wygląda moje życie znasz wszystkie jego okoliczności i zawirowania Proszę Cię spełnij to o co Cię proszę i czego pragnę prosiłem o środę dałeś mi ją prosiłem o siłę i spokój i też je czuje Ty wszystko możesz wiesz czego chce najbardziej jeśli to jest złe jeśli obrażą Ciebie jesli z Twojej perspektywy z perspektywy wieczności widzisz inaczej to niech będzie wola Twoja ale jeśli to o co proszę nie jest aż tak złe to daj mi to błagam Cie a obiecuje ze dotrzymam wszystkich postanowień

  Zgłoś nadużycie

 6. Najukochańsza Boża Mateńko pokorne prośby zanoszę do Ciebie prosząc Cię o wstawiennictwo u Syna Twego za moją mamę ,aby wróciła do zdrowia.

  Zgłoś nadużycie

 7. Coraz czesciej Panie Boże tutaj przybywam. Przepraszam, że zaczełam tak grzeszyc, żałuje tego. Tesknie za uczuciem kiedy jestes obok, ze czuje Ciebie. Przepraszam ze sie od Ciebie odsuwam coraz bardziej to jest najglupsze co robie i siebie za to nie lubie. Bede robic kroki zeby bardziej sie do Ciebie przyblizyc. Brakuje mi tego, że pomagales mi podjac decyzje i wiesz jaka jest moja decyzja, ale bez Ciebie naprawde nic nie zrobie. Wiesz co dzisiaj uslyszałam i chce żeby to nie bylo prawda, niech sie zmieni, pomoz mu w tym bo znowu go trace a nie znam powodu czemu, dlaczego czy cos zrobiłam. Nie chce sie zmieniac na gorsze. Boze dzieki niemu mam lepszy kontakt z Toba. Badz przy mnie nawet w chwilach zlych, pokaz ze jestes a pojde za Toba. Wiesz jaki mam charakter w tym swiecie trudno z nim przetrwac. Mozna mnie uznac za naiwna lub glupia ale w glebi mam madre intencje nawet jak dla innych to glupota. Gdy to pisze i chce Cie o cos zapytac od razu dajesz mi odpowiedz. Przepraszam za wszystko. Amen

  Zgłoś nadużycie

 8. Prosba o modlitwe w intencji rodziny. Matka i zona, uwiklana w swiadkow Jehowy, postanawia „ulozyc sobie zycie z innym mezczyzna”. Rani meza i dzieci. Serdeczna prosba modlitewna o wzbudzenie Wiary, Nadziei i Milosci w tej kobiecie, o uzdrowienie relacji w rodzinie i wypelnienie Woli Bozej. Amen. BOG ZAPLAC za kazda modlitwe!!!

  Zgłoś nadużycie