Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

24 222 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o wychowawstwo w dowolnej klasie od września. Inni nauczyciele nie chcą mieć wychowawstwa, nie chcą zajmować się problemami dzieci i rodziców, a dostali wychowawstwa, bo dyrektor tak sobie wymyślił. Ja chciałabym, a nie dostałam. Będzie mi brakować rozmów z rodzicami, dziećmi. Proszę o wychowawstwo w dowolnej klasie.

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę Cię Panie Boże o przemianę mojego serca bym wyzbyl się wszystkiego co mnie niszczy by moja miłość do Agnieszki była jak dawniej By jej serce odwzajemnilo moje uczucia by było wolne od bólu który jej sprawilem By znów mi zaufala i dała nam szansę Proszę o modlitwę w naszej intencji

  Zgłoś nadużycie

 3. Matko Boska Czestochowska w godzinie apelu pielgrzymowalam do Ciebie duchowo a teraz pragne prosic Cie a w zasadzie blagac Ty Mateczko wiesz co mi lezy na sercu i o co tak usilnie blagam Ciebie i Twojego Syna i wierze ze moja prosba zostal juz wysluchana daj mi prosze cierpliwosc i wytchnienie do czasu jej realizacji bo moja dusza przezywa czesto katusze. Dziekuje Mateczko za anioly ktore postawilas mi w tym czasie na drodze i za to ze dalas mi slyszec gols

  Zgłoś nadużycie

 4. Panie Jezu błagam o ustąpienie nerwicy i Twoje błogosławieństwo, o to, bym mogła funkcjonować i chodzić do pracy, by leki działały. Błagam

  Zgłoś nadużycie

 5. Dla Agaty

  Proszę o modlitwę za moją znajomą,borykającą się z chorobą.
  Niech diagnoza po ostatnim badaniu rezonansem jednoznacznie pozwoli zidentyfikować przyczynę dolegliwości. Odzyskanie zdrowia pozwoli jej z kolei powrócić do codziennej aktywności oraz podjąć zatrudnienie,przez co także finansowo będzie jej lżej.

  Pokaż Chryste,że potrafisz naprostować zawiłą prozę życia codziennego. Amen

  Zgłoś nadużycie

 6. Ojcze proszę o Twoje Błogosławieństwo dla rodzin Wroneckich, Popiolkowskich, Błaszczyk, Charon, Raba, Guzik, Sikorskich, Czapki, Masajlo, Guzik, Pozoga, Rydzewskich, Wiśniewskich, Hanula, Kozłowskich, Wieclawskich, Rychta, Jackowskich, Kazanieckich, Borys, Pietkiewicz, Kuzma, Bieniaszewskich, Mysiakowskich, Nowak, Menes, Szczypiorskich.

  Zgłoś nadużycie