Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

24 222 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. O Dary Ducha Świętego i wstawiennictwo Świętej Rity w zdaniu egzaminów, dokończenie i podejście w pierwszym terminie do obrony pracy magisterskiej dla mnie oraz mojej przyjaciółki. O odkrycie naszych powołań, abyśmy mimo odległości, która Nas dzieli trwały w przyjaźni i pomocy dla siebie! I opiekę Najświętszej Maryi Panny na każdy dzień.

  Zgłoś nadużycie

 2. 15.06 (sobota) mam ważną i trudną sprawę w sądzie. Proszę o modlitwę w tej intencji: o dary Ducha Świętego, o triumf prawdy nad kłamstwem, pomówieniami, oskarżeniami.

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej Mamy.Proszę o jasność umysłu i łaskę zdrowia psychicznego dla Sylwii. Proszę o łaskę porozumienia między mną, a Sylwią w wiadomej Panu Bogu sprawie.

  Zgłoś nadużycie

 4. o nawrócenie, zdrowie i wszelkie łaski Boże dla Ksawerego, Mateuszka, Laury, Natalki, Michała, Kasi, Karoliny, Zbyszka, Bogdana, ks. Wojciecha oraz dla mnie- Oli. Proszę o moje uzdrowienie również fizyczne, O pomyślne zakończenie wszystkich spraw spadkowych i podziałowych. O dobrą sprzedaż Dobrej. O miłość i jedność w rodzinie. Dziękuję za uratowanie życia i zdrowia Ksawcia.

  Zgłoś nadużycie

 5. Boze Ojcze przyjdz mi z pomoca oddal zlo, zlych ludzi zeby nam nie zagrazali i wszelkie niepowodzenia porazki zeby zaczelo nam sie szczescic o bezpieczenstwo i zdrowie dla synow.
  O zdrowie,milosc ,spokoj i szczescie w naszej rodzinie.
  Boze Ojcze oddal zlozyczenie,przeklentwa ,uroki dedykowane od zlych ludzi.
  Boze Ojcze Ty mozesz wszystko Ty sie tym wszystkim zajmij.

  Zgłoś nadużycie

 6. Maryjo najukochansza Mamo prosze upraszaj mi laske zycia U Twojego Syna a naszego Zbawiciela.Prosze aby wynki badan w czwartek byly dobre..Amen

  Zgłoś nadużycie