Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

24 222 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Anny i Waldemara o miłość i jedność w małżeństwie, o przebaczenie; o nawrócenie Waldemara, sakrament pokuty, łaski aby zerwał relację z inną kobietą, o wyzwolenie z nałogu alkoholizmu; o błogosławieństwo Boże w domu i pracy dla małżonków

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę o modlitwę o nawrócenie i uwolnienie mojej siostry Doroty i jej córeczki . Proszę o ratunek Boży dla rodziny.Panie Boże zaopiekuj sie nimi proszę

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę o modlitwę za Jarka , Olę , ASię i Michał o potrzebne łaski i poukładanie spraw rodzinnych i firmowych .
  O spokój psychiczny i duchowy dla Dorotki i Mileny i odnalezienie bliskości u Boga i o otrzymanie łask Bożych

  Zgłoś nadużycie

 4. Błagam Cię Boże o uzdrowienie psychiki mojej córki, poprawienie relacji w szkole i w domu oraz odzyskanie radości z życia.

  Zgłoś nadużycie

 5. Proszę o łaskę pomocy i błogosławieństwo Boże w szybkim uzyskaniu sprawiedliwego rozwiązania trudnej sprawy Janusza oraz pracę dla niego.

  Zgłoś nadużycie

 6. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia właściwej pracy dla Pawła oraz uwolnienia go od skutków oszczerstwa, którym został dotknięty, a także o błogosławieństwo Boże dla wszystkich, którzy go skrzywdzili.

  Zgłoś nadużycie

 7. Proszę o cud uzdrowienia dla Pawła o zwalczenie bakterii oraz uleczenie zapalenia mięśnia. O siły dla niego i całej jego rodziny.

  Zgłoś nadużycie