Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

22 904 intencji na „Skrzynka Intencji

 1. Proszę o wsparcie modlitewne do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej.

  Zgłoś nadużycie

 2. Maryjo, Sw Jozefie uproscie dobre warunki wynajmu mieszkania, prosze o swiatlo Ducha Swietego dla wlascicieli, chwala Ci Panie za to ze dales mi to mieszkanie i pomoc w przeprowadzce

  Zgłoś nadużycie

 3. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. Tak po ludzku, to już nic nie da się zrobić, ale wierzę, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego proszę o wsparcie modlitewne.
  Dziękuję.

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę o zdrowie dla Kingi Ratajczak aby się nie dusiła i była zdrowa. Proszę o Błogosławieństwo Boże oraz opiekę nad Kinga, ona jest cudownym człowiekiem. A swą modlitwę śle przez Twojego syna Jezusa Chrystusa Amen

  Zgłoś nadużycie

 5. Prosze o Boga o opiekę nad Kinga Ratajczak
  poniewaz dużo w życiu przeszła zła, stracila wcześnie mame i ze wszystkim musiała radzić sobie sama, później trafiła do złych ludzi którzy ja wykorzystali i została skrzywdzona przez ludzi bez serca którzy przyczynili się do zabicia Kingi ukochanego kota Tygrysa.Kinga okazała miłosierdzie tym ludzia, żywiła ich, pomagała w podziękowaniu za jej dobre serce okazane im fałszywie Kingę oczernili.
  kinga ma bardzo dobre serce pomaga ludzia oraz karmi i leczy bezdomne zwierzeta, działa charytatywnie. Kinga jest dręczona i torturowana przez zła osobe i dzieje jej siękrzywda.Prosze o pomoc dla Kingi bo nie zasługuje na takie cierpienie ponieważ jest człowiekiem o dobrym seru i charakterze. Michale archaniele obrońco dusz sprawiedliwych, ochraniaj Kingę i przedstaw nasze prośby Bogu. A swą modlitwę śle przez Twojego umiłowanego syna Jezusa Chrystusa Amen

  Zgłoś nadużycie

 6. Św Rodzino dziękuję za wszystko co spotkało mnie w życiu -proszę o dar potomstwa dla mojego syna i jego żony..Święty Janie Pawle drugi -mødl się za nami.

  Zgłoś nadużycie

 7. Panie Boże proszę za dusze Św P.
  Czesławy Światowiec, Stanisława Światowiec, Marii Brzychcy, Władysława Kularz, -Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie a światłość wieluista niechaj świeci na wieki wiekøw. Amen.

  Zgłoś nadużycie

 8. Proszę o modlitwę w intencji mamy mojej przyjaciółki Natalii, która choruje na raka trzustki i ma jutro operacje. Aby pokonała raka i wróciła do zdrowia. Proszę również o modlitwę dla Natalii oraz jej rodzeństwa, aby wspólnie się wspierali w tym czasie.

  Zgłoś nadużycie