Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

21 935 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Tomasza, uwolnienia go z nałogu oraz uzdrowienia naszego małżeństwa. Proszę o pokój i miłość w naszej rodzinie.

  Zgłoś nadużycie

 2. Z całego serca proszę o modlitwę i modlę się o pomyślność w dalszej maturze dla mojego najdroższego syna Mateusza. Proszę obdarz Go Panie Boże jasnością umysłu, aby nic nie było w stanie go zadziwić i oby ze wszystkim mógł sobie poradzić ,gdyż zasłużył na to swoją ambicją i pracowitością, a z Twoją pomocą wiem, że nie będzie dla niego rzeczy niemożliwych.
  Jezu Ufam Tobie .
  Kochająca mama .
  Amen.

  Zgłoś nadużycie

 3. Maryjo Matenko najukochansza upraszaj mi laski korych potrzebuje U Twego ukochanego Syna a naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Amen

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę o modlitwę o opiekę Matki Najświętszej nad Michałem i potrzebne łaski dla niego.Proszę też o łaskę wytrwałości dla Michała.

  Zgłoś nadużycie

 5. Proszę o modlitwę za kobietę, którą kocham. Proszę o jej powrót do mnie i o ratunek dla naszego związku, który się rozpada.

  Zgłoś nadużycie

 6. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mateusza z choroby nowotworowej żeby siły wróciły i mógł wrócić do modlitwy oraz Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Alicji i zdrowie dla całej rodziny Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę

  Zgłoś nadużycie

 7. Proszę o modlitwę,o nieustanną
  i skuteczną ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym.
  Proszę o modlitwę,o miłosierdzie Boże,
  o Ducha Świętego,o cud we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu.
  Proszę o nieustające wstawiennictwo Matki Bożej,we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu.
  Bóg zapłać.Sylwia.

  Zgłoś nadużycie