Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

22 657 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o modlitwy w intencjach:
  O łaskę poprawy zdrowia dla Haliny i chorych w rodzinie
  Aby Pan Bóg Wszechmogący wybaczył grzechy duszom w czyśću cierpiącym i przyjął je do swego Królestwa

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę Ojcze o. Błogosławieństwo Boże dla rodzin Raba, Trych, Nowickich, Mazur, Pawlik, Sobkiewicz, Pawlik.Proszę za Pawła, Dorote, Adriana, Tomka, Alicje, Natalie, Kasie, Slawka, Krzysztofa.Dziękuję Ojcze za dobrych lekarzy, fizjoterapeutow z sercem, których postawiłeś na mojej drodze.

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa, o napełnienie serca męża miłością do mnie i naszej rodziny, by mąż zakończył romans i wycofał pozew rozwodowy.

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę o modlitwę w intencji Anny o błogosławieństwo Boże w domu i pracy, o miłość i jedność w małżeństwie, o rozwiązanie problemów w pracy i uzdrowienie relacji

  Zgłoś nadużycie

 5. O ratunek dla małżeństwa Agaty i Adama, o potrzebne dla nich łaski.
  O wycofanie pozwu o rozwód przez Agatę i o wytrwanie w trzeżwośći Adama.
  O światło Ducha św. dla ks.Bohdana

  Zgłoś nadużycie

 6. O przemianę serca, nawrócenie, łaskę Ducha Świętego dla Męża i odrodzenie sakramentu małżeństwa. Matko Pięknej Miłości wstaw się za nami.

  Zgłoś nadużycie

 7. Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Piotra Łukasika, który odszedł do domu Pana równo 3 miesiące temu tj. 13.02.2019 r. o godz. 8 25, miał tylko 30 lat tak nagle i niespodziewanie .

  Zgłoś nadużycie