Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

21 935 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego Syna i Chrześnicy Marii. Dwoje moich dzieci odeszło od Boga. Jest to dla mnie cierpiienie, gdyż kocham te dzieci nad życie.

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę o modlitwę. Cierpie od wielu lat na nerwice a od roku dodatkowo na depresje. Od roku mam mysli samobojcze. Czuje sie jak w klatce z natretnymi myslami. Potrafia mi zabrac wiele dni zycia bo nie jestem w stanie nic robic. Juz czesto nie moge wytrzymac…. Blagam.

  Zgłoś nadużycie

 3. Jezu najmiłosierniejszy, proszę Cię przez przyczynę świętych Twoich i św. Faustynę wielką czcicielką nieograniczonego miłosierdzia Twego, racz za ich wstawiennictwem uwolnić Artura z wszelkich demonicznych wpływów i spętani. Szczególnie przez przyczynę Matki Twojej najmilszej proszę o Dar i Łaskę, aby wiernie pełnił wolę Twoją świętą w życiu całym i w śmierci godzinie.

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę Ojcze o pasję służby i uzdrowienie z ambicji. Proszę Ojcze o pasję nauki i pomoc jak mam się przygotować do moich egzaminów. Po tylu latach odzwyczaiłam się od nauki a te egzaminy są mi potrzebne dla ochrony miejsca pracy. Błagam Ojcze bo jestem taka pogubiona.Bez Twojej pomocy nie radzę sobie.

  Zgłoś nadużycie

 5. Dziękuję Ojcze za wsparcie Asi i Jacka.Dziękuję że w chwilach trudnych widzę tyle dobrych ludzi wokół siebie.Proszę za rodzinę Charon, Jaszczuk, Ducia, Kurowskich.Proszę Ojcze prowadz moje życie osobiste i zawodowe bo jestem taka pogubiona

  Zgłoś nadużycie

 6. Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Zdzicha,Edka z mamą ,Artura,Maćka i Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

  Zgłoś nadużycie