Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

21 351 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o modlitwę za ciężko chorą ciocię Ewę, o uzdrowienie mnie z silnej nerwicy, o nawrócenie syna Jana, o pomyślnie zdaną maturę przez córkę Zuzannę, oraz o zdrowie i błogosławieństwo boże dla całej rodziny. Bóg zapłać!

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę o modlitwę za mojego męża Mirosława aby dobry Bóg zmiłował się nad nim i nie pozwolił mu wpaść w ciąg alkoholowy. Boże Miłosierny proszę przyjmij syna marnotrawnego, daj mu łaskę nawrócenia i wyzwól że szponów nałogu.
  Przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja
  Amen

  Zgłoś nadużycie

 3. Blagam o wsparcia modlitewne by Bog zabral od nas ciemiezycieli i beznadziejne sytuacje ktore ciemieza,by wyprowadzil z nich Dorote i jej Mame,o Moc Ducha Sw…,o cud uzdrowienia Mamy i laske przebaczenia wyciagniecia reki dla Doroty

  Zgłoś nadużycie

 4. Mateczko proszę Cię o szczera miłość prawdziwe i trwałe uczucie drugiej osoby, harmonię i stabilizacje w moim życiu. Spraw, abym w tym roku spotkała dobrego człowieka który będzie mnie godzien i będzie miał dobre intencje aby założyć szczęśliwą rodzinę i mieć zdrowe potomstwo.

  Zgłoś nadużycie

 5. Dziękuję Ojcze że mnie uzdrawiasz z ambicji.Dziękuję że się o mnie troszczysz.Przepraszam że wszystko chcę robić po swojemu i bladze.Dziękuję za panią doktor, dziękuję za koncert frankofonski.Proszę za Pawła, Tomka, Jacka, Anike.Dziękuję za Piotrka, Pawła i Michała.Dziękuję za każdego człowieka na drodze.Proszę za moich przyjaciół i za moich wrogów.Dziękuję za każdą sytuację dzisiaj również za trudności.Kocham Cię Ojcze.Jesteś sensem mojego życia

  Zgłoś nadużycie

 6. Matuchno Najświętsza. Dziękuję Ci za opiekę nade mną i moją Rodziną. Błogosław moim synom Grzegorzowi i Adamowi., wyjednaj łaskę zdrowia , miłości i zgody w ich Rodzinach. Polecam wszystkie trudne sprawy , ufam,że zawsze będziesz z nami. Teresa

  Zgłoś nadużycie