Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

21 602 intencji na „Skrzynka Intencji

 1. Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Anny i Waldemara o miłość i jedność w małżeństwie, błogosławieństwo w domu i pracy dla małżonków

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę o modlitwę w intencji moich synów, którzy są zranieni przez rodziców: konfliktami, rozwodem. Cierpię bardzo i nie mogę sobie nawet wyobrazić ich bólu. Widzę tylko w nich agresję i zło. Mam nadzieję, że Bóg mi wybaczy i oni zrozumieją.

  Zgłoś nadużycie

 3. Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji mojego 12- letniego syna Mikołaja, który ma bardzo trudne relacje w klasie, jest niesprawiedliwie taktowany przez nauczycieli i kolegów i koleżanki. Ulecz jego zranienia oraz emocje. Pomóż jego kolegom i koleżankom nawiązać koleżeńskie relacje.
  Mama

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Anny i Waldemara o miłość i jedność w małżeństwie, zdrowie dla małżonków, błogosławieństwo Boże w domu i pracy dla małżonków, błogosławieństwo przy remoncie

  Zgłoś nadużycie

 5. W intencji zmarłej Grażyny, aby poszła do nieba. W podziękowaniu Panu Bogu za moją zmarła mamę i prośba, abym i ja była dobrym człowiekiem. Prośba, aby po śmierci mamy moja siostra żyła z Bogiem oraz była cała zdrowa. Prośba, by moja siostra szczęśliwie urodziła zdrowe dziecko. Prośba, aby Bóg był w naszych rodzinach. Prośba o zdrowie dla wszystkich z rodziny i znajomych, bliskich. Prośba abyśmy mogli odnajdywać radości z życia doczesnego. Jeszcze raz proszę, aby moja mama poszła do nieba, o moje zdrowie fizyczne i psychiczne, abym żyła zgodnie z przykazaniami. Prośba o przebaczenie moich grzechów i łaskę. Proszę o zdrowie dla mojego dziecka.

  Zgłoś nadużycie

 6. Proszę Cię Matko Boża o zdrowie dla profesora Romualda Dębskiego, który uległ wypadkowi i teraz walczy o życie. Proszę wszystkich o modlitwę. Profesor uratował niejedno życie, teraz sam potrzebuje pomocy.

  Zgłoś nadużycie

 7. Dziękuję za to, że mój brat odzyskał glos po tracheotomii gdy lekarze mówili że juz nigdy nie bedzie mówił. Dziękuję całym swoim sercem.

  Zgłoś nadużycie