Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

21 602 intencji na „Skrzynka Intencji

 1. Proszę o modlitwę o:
  – stałą pracę , pełną szczęśliwą rodzinę ,znalezienie męża, zrealizowanie marzeń o remoncie domu, zdrowie , błogosławieństwo dla rodziny i przyjaciół którzy mi pomagają w trudnych chwilach

  Zgłoś nadużycie

 2. Jezu błagam Cię i proszę o modlitwę żeby Andrzej Makuch zerwał z alkoholizmem i złym towarzystwem oraz z kobietą ktora go do tego wciągła . Błagam Cię. Ratuj go.

  Zgłoś nadużycie

 3. O powrót do zdrowia Daniela Jankowiak z nowotworu białaczki.O dobro dla całego świata, ponieważ każdy zasługuje na szczęście.

  Zgłoś nadużycie

 4. Jezu Miłosierny proszę Cię o uzdrowienie moich rodziców Jana i Danutę z choroby nowotworowej, proszę Cię Jezu żeby tata jak najszybciej doszedł do siebie, żeby bóle ustąpiły, ciśnienie i waga wzrosły. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

  Zgłoś nadużycie

 5. Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Anny i Waldemara o miłość i jedność w małżeństwie o nawrócenie dla Waldemara aby definitywnie zerwał relację z inną kobietą, o przebaczenie o błogosławieństwo Boże w domu i pracy dla małżonków

  Zgłoś nadużycie

 6. Proszę Cię Ojcze o odrodzenie łaski wiary dla mojej rodziny o łaskę zrozumienia Twojej woli i siłę w pokonaniu trudności oraz dar macierzyństwa dla Tych którzy go pragną. Dzíękuje

  Zgłoś nadużycie

 7. Proszę o modlitwę za narzeczonych(moją córkę i jej przyszłego męża) aby dobry Bóg wspierał ich wspólną drogę; za drugą córkę o rozeznanie drogi życiowej i zdrowie oraz błogosławieństwo Boże dla całej naszej rodziny.

  Zgłoś nadużycie

 8. Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Bartłomieja o łaskę nawrócenia z nałogów o miłosierdzie Boże przebaczenie grzechów oraz wiarę nadzieję i miłość dla całej rodziny

  Zgłoś nadużycie