Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

21 010 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Bardzo proszę zeby wróciła do mnie dziewczyna. Z którą byłem 6 lat. Bardzo mocno ją kocham. Zdradziła mnie. Wróciłem do niej. Potem zerwala i znalazla innego ktory nie wierzy w boga ktory jest wyznawcą szatana. Proszę pomóżcie mi. Bardzo proszę o modlitwę. Modlę się codziennie. Do św. Rity. Do boga. I do matki różańca świętego. Codziennie płaczę codziennie. W srodku umarłem. Błagam pomóżcie mi modlitwą. Jezu ufam tobie

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę o modlitwę w intencji Anny o uzdrowienie ducha, nawrocenie, sakrament pokuty, odwagę aby zerwała relację z żonatym mężczyzną.

  Zgłoś nadużycie

 3. Modlitwa z Ojczyznę!
  Boże, Rządco i Panie narodów,
  z ręki i karności Twojej racz nas nie wypuszczać,
  a za przyczyną Najświętszej Panny, Królowej naszej,
  błogosław Ojczyźnie naszej, by Tobie zawsze wierna,
  chwałę przynosiła Imieniowi Twemu
  a syny swe wiodła ku szczęśliwości.

  Wszechmogący wieczny Boże,
  spuść nam szeroką i głęboką miłość ku braciom
  i najmilszej Matce, Ojczyźnie naszej,
  byśmy jej i ludowi Twemu,
  swoich pożytków zapomniawszy,
  mogli służyć uczciwie.

  Ześlij Ducha Świętego na sługi Twoje,
  rządy kraju naszego sprawujące,
  by wedle woli Twojej ludem sobie powierzonym
  mądrze i sprawiedliwie zdołali kierować.

  Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen

  zgodnie z Ks. Piotrem Skargą

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Anny i Waldemara, o miłość i jedność w małżeństwie, o zdrowie duchowe i fizyczne, o nawrócenie Waldemara i odwagę aby zerwał definitywnie relację z inną kobietą

  Zgłoś nadużycie

 5. Maryjo pomóż mi ułożyć me życie pokaż mi drogę jaką mam iść wspieraj mnie w trudnościach pomóż odzyskać me wnuczki módl Matko za nas miej w opiece zmarłą córkę Sylwie I Łukasza mego syna pomóż mi Maryjo

  Zgłoś nadużycie

 6. Ojcze pomoż mi proszę w relacjach.Pomoż mi zrozumieć punkt myślenia innych ludzi.Spraw abym nie patrzyła na życie egoistycznie.Proszę spraw abym żyła w prawdzie i pokoju.Proszę o uzdrowienie relacji z Mateuszem i Tomkiem.

  Zgłoś nadużycie