Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

21 355 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o modlitwę w intencji Joanny o wiarę dla niej, powrót do kościoła, aby przed ślubem nie mieszkała ze swoim narzeczonym

  Zgłoś nadużycie

 2. Dziękuję Boże za każdego człowieka spotkanego na drodze.Dziękuję za poprawę mojego zdrowia, że mam siłę przyjść do pracy.Proszę za przyjaciół i za wrogów.

  Zgłoś nadużycie

 3. Szczęść Boże ! Proszę o modlitwę wstawienniczą w Intencji Beaty, która jest bardzo schorowana a ostatnio doznała urazu kręgosłupa i cierpi na niewyobrażalne bóle. Błagamy o światło Ducha Świętego dla lekarzy i o Miłosierdzie Boże dla jej rodziny.

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę o uzdrowienie wewnętrzne, powrót do Sakramentów w rodzinie, poprawienie mojej zdolności do nauki języków i koncentracji. Bog zaplac

  Zgłoś nadużycie

 5. Proszę o modlitwę w intencji dobrego męża dla mnie i założenia rodziny. Przez 10 lat modliłam się w tej intencji bezskutecznie. Sama nie jestem w stanie wymodlic tej laski. Po ludzku mam już małe szanse na małżeństwo i macierzyństwo z uwagi na wiek. Bardzo cierpię z powodu samotności.

  Zgłoś nadużycie

 6. Bardzo proszę o rozwiązanie mojej trudnej sytuacji rodzinnej. Proszę aby dzieci mogły wychowywać się razem przy mnie,jeśli jest taka wola Twoja Panie.
  Bóg zapłać.

  Zgłoś nadużycie

 7. Boże bardzo proszę o uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa oraz o łaskę wiary dla mnie, żony Magdaleny i syna Jakuba.

  Zgłoś nadużycie