Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

21 010 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o zdrowie dusz i ciała dla Teresy i Andrzeja, dary Ducha św. , a także łaskę wiary, znalezienie pracy , przemianę życia dla Marii.

  Zgłoś nadużycie

 2. JEZU NASZ PANIE I BRACIE,
  DZIĘKI ŻE ODDALIŁEŚ OD NAS POKUSY ŻEROMSKIEGO LEŻAJSK NOWE MIEJSCE BRONIEWSKIEGO CHWAŁA PANU ALLELUJA JEZUS JEZUS
  Mateusz Ceglak Pokój i Dobro

  Zgłoś nadużycie

 3. JEZU NASZ BRACIE,
  DZIĘKI ŻE ODDALIŁEŚ POKUSY OD NAS ŻEROMSKIEGO LEŻAJSK NOWE MIEJSCE BRONIEWSKIEGO CHWAŁA PAU ALLELUJA
  Jadwiga Szlanda Pokój i Dobro

  Zgłoś nadużycie

 4. Pokornie proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego na raka mojego ojca Tadeusza by Bóg zesłał siłę ducha do walki z chorobą i zdrowie.

  Zgłoś nadużycie

 5. Bardzo proszę o modlitwę za uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa oraz o łaskę wiary dla mnie oraz żony Magdaleny i syna Jakuba.

  Zgłoś nadużycie

 6. Proszę o modlitwę w intencji Anny i Waldemara o uratowanie małżeństwa, miłość i jedność w małżeństwie, aby Bóg w tym małżeństwie był najważniejszy, o błogosławieństwo dla nich w domu i pracy

  Zgłoś nadużycie

 7. Zwracam się z prośbą o modlitwę i intencji znalezienia lepszej pracy. Obecna wiąże się z czasochłonnymi dojazdami pociągiem i bardzo toksycznym towarzystwem w pracy. Przy mnie w pracy jest osoba bardzo nienawistnie nastawiona do kościoła, wiary i Boga, i która na każdym kroku mnie niszczy. To bardzo depresyjnie na mnie wpływa, mimo, że modle się za nią. Z Panem Bogiem . Maciej

  Zgłoś nadużycie