Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

21 602 intencji na „Skrzynka Intencji

 1. Ojcze dziękuję że mam pracę że mam Anike i Pawła, Adriana.Dziękuję za każdego człowieka na mojej drodze.Dziękuję że mam gdzie mieszkać.Dziękuję że w pracy siedze w pokoju z Ala która wierzy w Boga.Dziękuję Ojcze.Dziękuję też że odsunoles ode mnie ateistów.Jak wielka to Laska móc pracować z osobami wierzącymi.

  Zgłoś nadużycie

 2. Błagam Cię Ojcze by moja mama uwierzyła w Miłość Boża i wypowiadała się po 33 latach.Blagam też za mojego brata by uczynił wysiłek o stwierdzenie nieważności małżeństwa bo w tym momencie żyje w cudzołóstwie.Blagam Ojcze daj rozum mojemu bratu bo on bez Twojej Łaski się pogubil a ja go bardzo kocham i nie chcę aby poszedł na zatracenie.

  Zgłoś nadużycie

 3. Kochany Ojcze proszę Cię o szczęśliwy lot i całą zawodową podróż Pawła do Korei i Adriana do Budapesztu.Tyle spraw może zawieść.Błagam Cię Ojcze poślij swoich Aniołów w razie potrzeby.Bo jak będzie dobrze to będzie dobrze a jak źle to całe odium spadnie na pracowników.

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę o pomoc modlitewną za mojego syna Bartosza który popadł w złe towarzystwo wyrzekł się rodziny o nawrócenie, uwolnienie od grzechu w którym jest. Jezu ufam tobie.

  Zgłoś nadużycie

 5. W podzięce za Twoje najwyższe miłosierdzie mój Panie Najwyższy i za wszystko co od Ciebie otrzymuje Panie Boże w Trójcy Jedyny.

  Zgłoś nadużycie

 6. Matko Najswietsza błagam o łaske uzdrowienia duchowego dla corki Moniki, Swiatlo Ducha sw.odnalez. drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary i nadziei i boze błogosławienstwo dla naszej rodziny

  Zgłoś nadużycie

 7. Proszę o modlitwę za zdrowie mojego synka karolka, żeby zniknęła mu plamka i zaczął mówić. Także proszę, żebym zdała dzisiejsze kolokwium.
  Bóg zapłać!

  Zgłoś nadużycie