Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

21 355 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o gorliwą modlitwę o siły i powrót do zdrowia do sprawności dla Taty Władysława o Jego Boże prowadzenie w chorobie… Matko Przenajświetsza czuwaj i otaczaj Go opieką… Jezu proszę teraz Ty działaj… Św Janie Pawle II Św Judo Tadeuszu Św Ojcze Pio Św Józefie módlcie się za Niego… Bóg zapłać…

  Zgłoś nadużycie

 2. Św. Matko Boża proszę Cie o zdrowie dla mnie i mojej rodziny, o to by syn zdał egzaminy i znalazł odpowiednia dla siebie osobe , poroszę o pomoc w wiadomej sprawie dla mnie i syna.

  Zgłoś nadużycie

 3. Dziękuję Kochany Ojcze Boże że mi pomogłeś ogarnąć trudne dla mnie sprawy zawodowe.Na Ciebie Boże zawsze można liczyć.Kocham Cię i Dziękuję

  Zgłoś nadużycie

 4. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji Oaza II stopnia Domowego Kościoła w Bańskiej Wyżnej o dobre i owocne przeżycie tych rekolekcji dla wszystkich uczestników, pomoc w organizacji oraz uzdolnienie i dary Ducha Świętego dla posługujących.

  Zgłoś nadużycie

 5. Ojcze naucz mnie kochać moich nieprzyjaciół.Proszę za moje projekty w pracy, za nowonarodzone dzieci Tomka i Macka, za operację Macka aby się udała i tez rehabilitacja.Dziękuję Ci Ojcze za całe moje życie, ostatnio jest mi trudno ale z Tobą sobie poradzę.Dziękuję za Tomka, za Jacka którzy są dla mnie oparciem.Dziękuję Ojcze, kocham Cię.

  Zgłoś nadużycie

 6. Proszę o intencję mszy świętej w intencji Ks. Eryka w związku z imieninami aby Pan Bóg mu błogosławił a Matka Boska pomagała mu i miała go w swej opiece w trudnej posłudze kapłana.

  Zgłoś nadużycie