Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

19 849 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. O zdrowie dla wnuczka Antosia, aby miał dobry kontakt wzrokowy i z ludźmi, nie miał agresji i stał się spokojnym, radosnym, odważnym i mądrym chłopcem. Panie Jezu dotknij Antosia i uczyń cud uzdrowienia go. Bóg zapłać.

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę o modlitwę w intencji Anny o potrzebne łaski dla niej, szczęśliwą podróż, błogosławieństwo w pracy, uzdrowienie z chorób duchowych i fizycznych

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę o gorliwą modlitwę w intencji uzdrowienia i powrotu do sił i do zdrowia do sprawności i do domu dla Taty Władysława… Aby objawy które atakują Go od ponad 3 tyg. ustąpiły i nie były groźne… O mądrość i Boże prowadzenie dla lekarzy i ich wyważone decyzję… Jezu teraz Ty działaj… Matko Boża Maryjo otaczaj Go opieką i prowadź… Św Judo Tadeuszu Św Ojcze Pio Św Janie Pawle II módlcie się za Niego… Bóg zapłać…

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę o pokorę dla mnie , żebym w każdym dniu znajdywala piękno i umiała się z niego cieszyć oraz o dobrego męża , o szczęście moich rodziców i dziadków oraz brata żeby czuli radość i szczęście oraz byli zdrowi

  Zgłoś nadużycie

 5. Bardzo proszę o ubłaganie Naszego Ojca w Niebie w tej jednej jedynej mojej intencji:
  abym nauczyła się kochać, kochała i pozwoliła się kochać.

  Zgłoś nadużycie

 6. Kochana Maryjo proszę o modlitwę za nawrócenie Tomasza, o jego powrót do mnie i syna, żeby odrodziła się w nim miłość która kiedyś nas połączyła, żeby stał się kochającym ojcem i partnerem.

  Zgłoś nadużycie