Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

20 675 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Kochanka Matuchno pomóż mojemu mężowi Januszowi wyjść z choroby alkoholowej, proszę o poprawę naszej sytuacji rodzinnej, blamam o zdrowie dla mojego męża i moich córek .Pragnę również podziękować za wszystko czym nas obdarzasz.

  Zgłoś nadużycie

 2. W intencji znalezienia dobrego męża i bycia dobra żona i łaskę małżeństwa. Proszę o zdrowie w rodzinie i za pomyślne zdanie matury przez siostra i znalezienia lepszej pracy

  Zgłoś nadużycie

 3. Kochana Maryjo prosimy o zdrowie, błogosławieństwo i siły dla mojej Babci, która przeszła liczne operacje serca. Spraw abym mogła zobaczyć jej uśmiech

  Zgłoś nadużycie

 4. Dziękuję Ci Ojcze za liczne łaski. Dziękuję że mogłam dzisiaj być na marszu Świętości Życia, dziękuję za ludzi których poznałam w szczególności za dar poznania J.E. Depo.Proszę o opiekę nad rodziną Popiołkowskich, Truszkowskich, Cyluk, Szepietowskich, Szelągowskich, Gąsiorowskich, Horanin, Nowakowskich, Szmaj, Leśniak, Sienkiewicz, Wolnych, Bronowskich, Szymańskich, Antosiewiczów, Cichewicz, Kowalskich, Wiatr, Muchalskich, Wroneckich,Jaszczuk, Charon, Kulickich, Skowrońskich, Mazur, Majcher, Wild, Skrzydło, Błaszczyk, Raba, Czapnik, Sikorskich, Rak,Chaberskich, Buszta, Szchnell, Wieczerzak, Kotulskich. Proszę za nową parafię św. Ojca Pio w Płońsku, za Klinikę św. Ojca Pio, za Misję Gabriela, Ruch Czystych Serc, czasopismo Miłujcie się.

  Zgłoś nadużycie

 5. Kochana Maryjo proszę Cię o zdrowie potrzebne siły i łaski w rodzinie, polepszenie sytuacji finansowej, aby mój były pracodawca się do mnie odezwał i powiadomił że ma dla nie miejsce i na nowo zatrudnił.

  Zgłoś nadużycie

 6. Cudowna Matuchno w Twoją opiekę oddajemy osobę Piotra , spraw by poznał dobrą dziewczynę .Królowo Polski ulituj się nad nim ,błagamy .

  Zgłoś nadużycie

 7. Matenko

  blagam odmien zycie moje i mojej rodziny,pomoz w trudnej sytuacji finansowej,pomoz rozwiazac wszystkie nasze problemy,pomoz moim corkom,niech nazbieram duzo pieniedzy na oplaty z serca dziekuje ela

  Zgłoś nadużycie

 8. Bardzo proszę o to, żeby chłopak, którego darzę uczuciem zwrócił na mnie uwagę. A także proszę o pomoc w przezwyciężeniu silnej depresji i nerwicy. Bóg zapłać.

  Zgłoś nadużycie

 9. Panie Jezu, przepraszam Cię za moje grzechy, żałuje za nie. Proszę przebacz mi. Proszę o modlitwę w intencji o dobrego męża katolika dla mnie, o miłość mężczyzny, którego pragnę. Panie Jezu wysłuchaj mnie.

  Zgłoś nadużycie

 10. Proszę o gorliwą modlitwę w intencji Taty Władysława aby te objawy które zaostrzyly i krwotoki ustąpiły… O mądre decyzję prowadzone przez Bożą Opatrznosci dla Niego i Jego lekarzy… Jezu proszę teraz Ty działaj i czuwaj prowadź w powrocie do sił… Matko Boża Maryjo otaczaj Go opieką wzmacniaj i módl się za Niego… Św Ojcze Pio Św Judo Tadeuszu Św Janie Pawle II módlcie się za Niego… Bóg zapłać…

  Zgłoś nadużycie