Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

19 224 intencji na „Skrzynka Intencji

 1. Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Boże błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego. Bóg zapłać.

  Zgłoś nadużycie

 2. Prosze o modlitwe w intencji 26 letniej Klaudii, o uleczenie z nalogu alkoholizmu i uwolnienie z dreczacych ja leków. Panie przywróć ją do zdrowia i dodaj sił w sprawowaniu matczynej opieki nad jej dwiema przeslicznymi coreczkami.

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę o gorliwą modlitwę o ulgę w cierpieniu i bólu… O powrót do sił i zdrowia do sprawności dla Taty Władysława… „Maryjo Matko Boża módl się za Niego i otaczaj Go opieką”… „Panie Jezu proszę teraz Ty działaj”… Bóg zapłać…

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę o modlitwę za mnie i za moją siostrę, o zdrowie i wytrwałość na praktykach. Czasem jest naprawdę jciężko, dodaj nam sił Maryjo i Panie Boże. Jezu Ufam Tobie!

  Zgłoś nadużycie

 5. Proszę o modlitwę za Jacka. O powrót do zdrowia. O siłę w pokonywaniu cierpienia w chorobie. Proszę o wiarę dla niego. O spokój. Wierzę że wysłuchasz prośby. Tylko Ty Panie !

  Zgłoś nadużycie

 6. Proszę o modlitwę za godną pracę dla Beaty w służbie innym… O dobrego wiernego męża dla Niej…jeśli ma to być Johann niech przyjdzie szybko i odpowiedzialnie się określić… ” Jezu proszę teraz Ty działaj „…” Matko Boża Maryjo miej Ją w swej opiece „…Bóg zapłać…

  Zgłoś nadużycie