Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

19 859 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o gorliwą modlitwę o powrót do sił i zdrowia do sprawności dla Taty Władysława… ” Jezu teraz Ty działaj ” ” Matko Boża Maryjo miej Go w swojej opiece i módl się za Niego „…Bóg zapłać…

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę Miłosiernego Jezusa o uzdrowienie duchowe, o dary i owoce Djucha Św. ,o.dar modlitwy dla mnie,o uzdrowienie mnie z nerwicy i depresji

  Zgłoś nadużycie

 3. Panie Jezu Chryste zmiłuj się, uzdrów mojego syna, zmiłuj się Jezu. Nie umiem mu pomóc, a on nie chce mi wybaczyć, a ja nawet nie wiem co. Panie Jezu w ogromie Swego Miłosierdzia zmiłuj się nad nami, zachowaj mnie przy zdrowych zmysłach, i uzdrów mnie i mojego syna.

  Zgłoś nadużycie

 4. Pax. Błagam o modlitwę o odnalezienie sensu życia i wiary w Boga i Bogu. By zmienił moje życie mimo 35 lat bym znalazl dobra żonę A jak nie to bym umiał i miał sily nieść krzyż samotności. BŁAGAM

  Zgłoś nadużycie

 5. Matuchno pomoz mezowi znalesc ladunek na powrot do domu o szczesliwa podroz dla kierowcow.
  O uzdrowienie ciala i duszy dla meza o sile w dotrzymaniu slowa danemu rodzinie o oddalenie zla od niego i zlych ludzi.
  Boze ty nas nie opuszczaj Duchu Sw oswiecaj nas prosze cie zeby wykonywana praca i jezyk obcy byl dla nas latwy.
  O zdrowie dla dzieci i mamy.

  Zgłoś nadużycie

 6. Maryjo, Matko moja. Czuje sie w jakiejś depresji, nikt nie chce ze mna rozmawiac ludzie mnie nie lubią. Co ze mna jest nie tak. Matko pomusz mi zrozumiec ale i znieść to. Co za ucisk w mojej duszy jakby cos się do niej przyssalo i wypijalo sile. Maryjo powierzam sie Tobie w opiekę i ufam, ze w swoim macierzyńskim milosierdziu nie opuścisz mnie a i wzmocnisz moją siłę. Kocham Cię Matko. Powierzam Też pod Twoją opiekę moje problemy z prowizją w pracy. Kocham Cię Mamo.

  Zgłoś nadużycie

 7. Proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy Magdaleny o siłę w walce z chorobą nowotworową, pomyślny przebieg radioterapii i powrót do zdrowia. Proszę również o modlitwę w intencji jej rodziców, męża, córki i siostry o siłę i potrzebne łaski w tym ciężkim dla nich okresie.

  Zgłoś nadużycie