Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

19 719 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o pokój serca, o pokorę , o wzmocnienie wiary, nadzieję, miłość i ufność w Boże Miłosierdzie. Proszę także o łaskę dobrej organizacji swojego czasu i wyzbycie się wszelkiej zazdrości, pychy i wywyższania się. „Jeśli chcesz Panie możesz mnie uzdrowić’. Bóg zapłać za modlitwę.

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę o modlitwę w intencji Anny o błogosławieństwo potrzebne łaski. Błogosławieństwo w pracy rozwiązanie trudnych problemów.

  Zgłoś nadużycie

 3. Boze, Matko najswietsza powierzam ci w opieke moje dzieci a najbardziej Michasia zeby dolegliwosci biegunkowe juz nie wrocily zeby wyzdrowial z tego okropnego wirusu.
  Boze miej moja rodzine w opiece i oddalaj wszelkie zlo o uzdrowienie ciala i duszy dla meza.

  Zgłoś nadużycie

 4. Panie Boże,Matko Boża, Aniołowie i wszyscy święci, błagam Was o zdrowie i sukces operacji mojej Mamy,aby obudziła się zdrowa i była nam otuchą jeszcze przez długie lata,BŁAGAM O CUD ,aby wszystko się udało,jest to najważniejsza osoba w moim życiu,błagam o jej zdrowie i siłę dla jej organizmu w trakcie operacji,Boże bądź miłościw.

  Zgłoś nadużycie

 5. W naszych intencjach, szczególnie oddaje Ci Jezu jutrzejszą rozmowę mamy. Wszystko Ci oddaje przez ręce Maryji. O wybór dobrych mężów dla mnie i mamy. Dziękuję Jezu za wszystko. Przyjmujemy uwolnienie od problemów finansowych. Zabierz strach.

  Zgłoś nadużycie

 6. Błagam o łaskę cudu uzdrowienia i powrotu do zdrowia bez bólu i cierpienia dla mojego Taty Władysława… ” Jezu błagam teraz troszcz się Ty „… Bądź wola Twoja Panie…. Bóg zapłać…

  Zgłoś nadużycie

 7. Prosze o modlitwe o cud uzdrowienia mojego kochanego brata z okropnego ataku trzustki i ustapienia silnych boli. Piotr od wczoraj jest w szpitalu i jest bardzo zle. Ataki powracaja ze zdwojona sila a lekarze rozkladaja rece. Ma on dla kogo zyc i byc zdrowy – zona, coreczka i dziecko w drodze. Prosze o cud szybkiego powrotu do zdrowia i uzdrowienia trzustki raz na zawsze – zeby atak juz nigdy w zyciu nie powrocil. Oddalabym wszystko za jego zdrowie.

  Zgłoś nadużycie