Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

20 195 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Bardzo prosze o modlitwe o cud uzdrowienia mojego brata z okropnego ataku trzustki, strasznych boli oraz zeby ten atak juz nigdy wiecej nie powrocil. Piotr lezy teraz w ciezkim stanie w szpitalu i ma dla kogo zyc zona, coreczka i drugie dziecko w drodze. Lekarze nie umieja go leczyc a ataki powracaja ze zdwojona sila. Nie chce by juz wiecej nigdy cierpial, oddalabym swoje zdrowie zeby on cudownie wyzdrowial juz raz na zawsze i zebt ten okropny atak nie powrocil.

  Zgłoś nadużycie

 2. Z całego serca proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa aby wygrał bardzo trudny proces w Sądzie oraz o wszelkie potrzebne mu łaski.

  Zgłoś nadużycie

 3. Prosimy Pana Boga za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o błogosławieństwa Boże i zdrowie dla naszej rodziny oraz wszystkich łączących się w modlitwie. Święty Michale Archaniele, Archaniołowie Aniołowie i Święci miejcie każdego dnia w swojej pieczy nas wszystkich modlących się wspólnie.

  Zgłoś nadużycie

 4. Droga Matko chciałbym prosić o modlitwę o zdrowie dla mnie oraz całej mojej rodziny. By Pan prowadził mnie, rozjaśniając mą drogę oraz bym nie zatracił swoich wartości w dzisiejszych czasach.

  Zgłoś nadużycie

 5. Najukochansza Matko to dzięki Tobie mogę się wreszcie cieszyć darem potomstwa w moim łonie. Błagam Cie o dalsze błogosławieństwo, szczęśliwy przebieg ciąży i zdrowe dziecko. Ufam Tobie i dziękuję z całego serca!

  Zgłoś nadużycie