Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

19 719 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o modlitwę w intencji dyrekcji, nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół nr 1 w P-niu. Niech odkrywają Boga Ojca w swoich sercach i doświadczają Jego Miłości. Dzięki mocy Ducha Św.niech staną się otwarci na proponowane rekolekcje i spotkania profilaktyczne. Boże, bądź uwielbiony w tej szkole. Maryjo, wstawiaj się za nami. <

  Zgłoś nadużycie

 2. W intencji znalazła pracę na jedną zmianę dobrą płatną i za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i znajomych i za zdrowie całej rodziny i tej dalszej i za zdrowie brata Piotra autysta.

  Zgłoś nadużycie

 3. Panie Jezu spraw aby moj tata pokonał raka płuc i oskrzeli.Daj mu siłe i wole walki aby oowrocil do zdrowia.Spraw żeby dzieciątko, ktore noszę pod sercem urodziło się zdrowe. By moj mąż szczęśliwie wykonywał swoja pracę i cały i zdrowy wrocił do domu.Pomoż memu chrześniakowi by mógł grać w piłkę nożną i obyło sie bez przeszczepu wątroby.By moja mama i babcia byly zdrowe.Bóg zapłać.

  Zgłoś nadużycie

 4. Szczęść Boże,
  serdecznie proszę o modlitwę w intencji dalszego rozwoju mowy i prawidłowego rozwoju dla Piotrusia. O zdrowie dla Krzysia i Piotrusia. Proszę też o szczęśliwe ułożenia życia osobistego dla Ewy, o zdrowie dla całej rodziny.

  Bóg zapłać
  Agnieszka

  Zgłoś nadużycie

 5. PROSZE O MODLITWE ZA JOANNE DARIUSZA LAURE POLA IWONKE KASIE O NAWROCENIE UWOLNIENIE UZDROWIENIE o raz o zmarlych Anastazje Kazimierzza Edwarda I wszystkie dusze w czysciu cieiacych BOG ZAPLAC

  Zgłoś nadużycie