Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

19 859 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Panie Jezu Zmartwychwstały – ożyw i uzdrów małżeństwo Asi i Andrzeja, bądź z nami w ten weekend, bo będą się ważyć losy naszego małżeństwa, ześlij swoje Błogosławieństwo, a Duch Święty niech przejmie i zawładnie naszymi sercami podczas tych rozstrzygających rozmów. Błagam o cud.

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę o modlitwę w intencji synka Stasia: o wyleczenie zapalenia oskrzeli oraz o jego dobre duchowe przygotowanie do wczesnej Komunii Świętej. Proszę też o modlitwę w intencji mamy Elżbiety: o odzyskanie słuchu i sił po ciężkiej grypie. Proszę o modlitwę za moje małżeństwo o miłość, zgodę i szacunek. O to, żeby mąż Artur regularnie korzystał z sakramentu pojednania i eucharystii.

  Zgłoś nadużycie

 3. Prosze o modlite w intencji mojej rodziny o ratunek dla mojego malzenstwa o opamietanie meza zeby przestal byc agresywny w stosunku do mnie ze odkrylam jego klamstwa o oddalenie tej kobiety od niego i tego towarzystwa co z nim jezdzilo w trasy
  Matko pomoz mi zaufac, przebaczyc bo nie potrafie to dobry czlowiek ale gdzies po drodze sie pogubil naprowadz go na dobry tor.
  Pomoz nam byc szczesliwym na nowo niech w naszym domu zagosci zdrowie ,milosc i szczescie, oddal zlych ludzi od nas.

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę Mateczko o łaskę zdrowia dla mamy mej koleżanki Joli i dla Joli bo obie są teraz chore mają problem z ciśnieniem i innymi schorzeniami się borykają módl się Maryjo za nimi

  Zgłoś nadużycie

 5. Mateczko proszę o opiekę nad moją rodziną mężem ,synem ,wnuczkami i mną proszę również o łaskę dla nas .Matko wspieraj nas w problemach i pomóż je rozwiązać opiekuj się nami by zło które się do nas dostał było przez Ciebie Matko zniszczone módl się za nami

  Zgłoś nadużycie

 6. Drodzy bracia i siostry proszę was o modlitwę za mnie bym i ja miała wreszcie człowieka z którym mogłabym założyć rodzinę.
  Pozdrawiam Gosia

  Zgłoś nadużycie