Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

19 224 intencji na „Skrzynka Intencji

 1. Jezu polecam Twemu Milosierdziu swoje zycie i prosze w wiadomej Tobie sprawie. Blagam Cie Jezu za sprawa Ducha Swietego wypal we mnie wszystko to co stoi na mojej drodze do swietosci. JEZU UFAM TOBIE!!! I polecam w swoich modlitwach wszystkie intencje tu przedstawiane NIEPOKALANE SERCE MARYJI – modl sie za nami Amen.

  Zgłoś nadużycie

 2. Szczęść Boże, proszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego, o łaskę przebaczenia, o łaskę dobrej spowiedzi dla uczestników rekolekcji w Skierniewicach w dniach 10-13 grudnia.

  Zgłoś nadużycie

 3. Proszę o modlitwę o ochronę i Boże błogosławieństwo dla uczestników i prowadzących rekolekcje ok 120 młodych osób, które od jutra rozpoczynają się w Krakowie.

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę o modlitwę mojego sakramentu małżeństwa uwolnienia zdejmując przekleństwo wszelki diabelski wpływ aby odeszły od mojego męża Leszka żyjącego w cudzołóstwie oraz o szczęśliwy los dla naszych synów i córek abyśmy uzyskali mieszkanie.

  Zgłoś nadużycie

 5. Proszę o nawrócenie Grzesia i dobre relacje Andrzeja z rodzicami i rodziną. O opiekę Matki Bożej nad moimi dziećmi z rodzinami i wszystkimi ludźmi , których mi na drodze stawiasz. Amen.

  Zgłoś nadużycie

 6. Ojcze Niebieski, błagam Cię pomóż mi naprawić relacje z kobietą, którą kocham. Zepsułem, z mojej winy, ale wiem, że Ty możesz wszystko, dlatego błagam pomóż mi to wszystko naprawić i jeśli to możliwe obdarz nas swoją miłością. Amen

  Zgłoś nadużycie

 7. Święta Pani Boże Ojcze Panie Jezu
  błagam was wysluchajcie mych próśb niech mój tata wyzdrowieje proszę niech jego serce i płuca staną się silne i zdrowe a rak niech ustąpi z organizmu mojego taty.
  Proszę o modlitwę i wsawiennictwo za mojim tatą Kazimierzem

  Zgłoś nadużycie

 8. Szczęść Boże.Proszę o Łaski zdrowia i cud uzdrowienia dla Mateusza chorego na nowotwór głowy i o dobre wyniki badań.Proszę o błogosławieństwo dla Niego i opiekę Matki Przenajświętszej.Bóg zapłać za modlitwę.

  Zgłoś nadużycie

 9. . Proszę Cię o zgodę i miłość w rodzinie. Pomóż mi nawiązać dobre relacje z synowymi, bym mogła cieszyć się szczęściem moich wnuczek. Dziękuję Matce Bożej za wysłuchanie moich próśb. Proszę o modlitwę w mojej intencji.

  Zgłoś nadużycie