Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

19 224 intencji na „Skrzynka Intencji

 1. Proszę Cię o Jezu Panie Boże pozwólcie mojemu tacie Kazimierzowi żyć.
  Daj mu siłę wytrzymać to wszystko.
  Błagam zabierz tą chorobę z mojego taty.
  Proszę nie zabierajcie mi go on jest tu potrzebny.
  Panie będę się modlić do Ciebie aż mnie usłyszysz i wysluchasz.

  Zgłoś nadużycie

 2. Proszę Pana Boga Wszechmogącego o pracę dla moich synów i wyprostowanie drogi życiowej.Panie Jezu Miłosierny ulituj się nad nimi i spojrzyj na nich łaskawie.

  Zgłoś nadużycie

 3. Milosierne Serce Jezusa napelnij mnie swoim Duchem Swietym bym wierny Twoim przykazaniom potrafil wypelniac Twoja wole. JEZU UFAM TOBIE!!

  Zgłoś nadużycie

 4. Ty znasz Panie moje serce, wiesz doskonale ile w nim strachu i łez, ile zwątpienia i braku sił, ile ciemności mimo wołania do Ciebie, pomimo Eucharystii…Ten ciężar, składam Tobie w ofierze za Dusze w Czyśćcu cierpiące, za zagubionych i konających, za opuszczonych i żyjących bez nadziei.
  Zechciej Panie przyjąć moje wołanie, usłyszeć głos mojego serca i wypełnić je Tobą, abym mimo śmierci żyła. Żyła w pełni Tobą.

  Zgłoś nadużycie

 5. Prosze o zdrowie dla mnie i mojej Rodziny, o silna wiare zwlaszcza dla mojego Syna.Dziekuje za wszystkie juz otrzymane dobrodziejstwa.Bog zaplac za kazda modlitwe.

  Zgłoś nadużycie

 6. Matko Boża. Proszę o spokój w mojej rodzinie. Prowadż mnie Mateńko ku dobrym decyzjom, abym nie szkodziła sobie i innym. Otaczaj opieką całą rodzinę

  Zgłoś nadużycie