Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

18 417 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o modlitwę w intencji syna Tomasza o łaskę nawrócenia (10 lat bez spowiedzi) o pojednanie ze mna jego mama o rozwiązanie trudnej sytuacji w ktorej znalazł sie ze swoja”partnerka” z która ma synka Oleczka nie ochrzczonego.O uwolnienie od złości agresji nienawiści od braku przebaczenia O uzdrowienie wewnętrzne.Duchu św to niemożliwe żeby aż tak bardzo pobładził Uwolnij Go Ty sam Duchu św od zła ktore go zniewoliło

  Zgłoś nadużycie

 2. Błagam Mateczko i Panie Jezu o uzdrowienie syna Przemysława ,leży w szpitalu w Gouda [Holandia] na neurologii w stanie ciężkim po wylewie.Daj mi Boże dużo wiary i siły abym mogła być przy nim.

  Zgłoś nadużycie

 3. Prosze o modlitwe w intencji pomyślnego zdania egzaminu który mnie czeka 15.11 włożyłem wiele trudu i nauki ale potrzebuje błogosławieństwa i wsparcia Bożego.Artur z Krakowa..

  Zgłoś nadużycie

 4. Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus!:)Uprzejmie prosimy o modlitwe dla syna kaplana o jego zdrowie i szczesliwa droge kaplanska.Prosimy o modlitwe dla Kamili o uzdrowienie z choroby.Prosimy o modlitwe o uzdrowienie z choroby naszej mamy Zofii.Z Panem Bogiem.Szczesc Boze…

  Zgłoś nadużycie

 5. Proszę o modlitwę w intencji Stanisława i Grażyny – o łaskę uwolnienia z nałogu alkoholizmu, agresji i braku przebaczenia.

  Zgłoś nadużycie

 6. Panie Boże dziękuję że rok temu połączyłeś mnie i żonę sakramentem małżeństwa. Ty miłujesz dzieci, dlatego miej wzgląd chociażby na naszą córkę. Ulecz i daj zdrowie mojej żonie- matce by nie potwierdziła się nieuleczalna i przewlekła choroba.

  Zgłoś nadużycie