Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

16 875 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Panie Jezu Chryste racz przyjąć tę modlitwę, a przez nieskończone Miłosierdzie Twoje, przez Mękę i Śmierć Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, naszego Zbawiciela i Odkupiciela, zmiłuj się nad duszami rodzicow Zofii i Jozefa, które muszą odpokutować za swoje grzechy, zanim wejdą do Twojej chwały. Wieczny odpoczynek racz im dac Panie.

  Zgłoś nadużycie

 2. Panie Jezu zanosze gorace prosby i blagania do Ciebie abys uzdrowil meza mojego. Wiesz w jakim jest stanie i tylko Ty mozesz sie nad nim ulitowac. Jezu Milosierny oszczedz mu cierpienia i daj mu jeszcze cieszyc sie zdrowiem. Zanosze te blagania przed Twoje Przenajswietrze Oblicze i przepraszam za moje grzechy wiem ze nie jestem godna prosic Ciebie Jezu o cud ale blagam z calego serca. Jezu kocham Ciebie i niech bedzie Twoja wola.

  Zgłoś nadużycie

 3. Jezu proszę Cię o uwolnienie Sebastiana od wszelkich zniewoleń, aby odrzucił dotychczasowe wierzenia i poglądy.
  Boże proszę, błagam o przemianę serca Sebastiana o jego głębokie nawrócenie, aby przyjął on Jezusa jako zbawiciela, jedyną i prawdziwą drogę. Proszę o łaskę Chrztu Św., Komunii Św. i Spowiedzi Św. dla niego.
  Matko Boża módl się za nami

  Zgłoś nadużycie

 4. Proszę o uwolnienie z wszystkich nałogów Michała i Ewelinę prawdziwą i niezłomną wiarę i uzdrowienie oraz odrodzenie w Bogu ich małżeństwa i relacji rodzinnych

  Zgłoś nadużycie

 5. Azebym ja, ale i Ewa, bysmy razem -w cukierni przy Brzezinskiej prace otrzymali; ja,bym natychmiast przyjal Swiecnia Diakonatu oraz bym stal sie jak najwiekszym swietym.

  Zgłoś nadużycie

 6. Prosimy o modlitwę o szczęśliwy przebieg ciąży, zdrowie i prawidłowy rozwój dla naszego dzieciątka w łonie. Błagamy o to z całego serca i sił, ponieważ dwie poprzednie ciąże zakończyły się samoistnym poronieniem.

  Zgłoś nadużycie

 7. Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa, nawrócenia córki i uzdrowienia wzajemnych relacji. Po szesnastu latach separacji próbujemy stworzyć ponownie rodzinę. Bóg zapłać.

  Zgłoś nadużycie