Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.

Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.

Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie. Zachęcamy do korzystania z Brewiarza, Pisma Świętego oraz tekstów modlitw Kościoła Katolickiego.

Twoja intencja będzie udostępniona osobom, które pragną modlić się za innych. Bardzo prosimy Cię również o modlitwę w ostatniej wysłanej na portal intencji (intencja pod twoją). Dzięki temu każda intencja będzie wspierana.

Piszcie…módlmy się razem.

Podziel się na:
 • Śledzik
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Wykop
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Blip
 • Grono.net
 • Drukuj

Dodaj intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

16 875 thoughts on “Skrzynka Intencji

 1. Ozdrowie meza prosze o bardzo goraca modlitwe. Maryjo Mateczko tak bardzo sie bojezeby nic zlego nie pokazalo to przeswietlenie. Zawsze do Ciebie sie uciekoalam kiedy mi bylo ciezkoi ludzie nie mogli mi pomoc. Blagam Ciebie Przenajswietrza Mateczko o laske i wstawiennictwo do Pana Jezusa za mojego kochanegomeza . Prosze o uzdrowienie i pomoc blagam pomoz mu Mateczko niech sie nie meczy prosze o Twoja opieke i laske dla niego o zdrowie . Tak bardzo sie boje zeby mu sie nic nie stalo.. Mateczko roztocz nad nim swoja laske i daj zeby wszystko ustapilo Tak bardzo go kocham i tak bardzo Ciebie prosze o pomoc i o poprawe zdrowia. Ta straszna choroba niech opusci jego cialo Mateczko blagam Ciebie o pomoc.Panie Jezu prosze Ciebie o uzdrowienie meza. Zamieszkaj w nim i niech Twoja moc wypelni go zeby nie bylo miejsca na chorobe. Twoje swiatlo niech przeniknie cala jego osobe iprosze Ciebie blagam Ciebie Panie niech Twoje cierpienie na krzyzu uzdrowi jego cialo. Jezu kocham Ciebie i ufam Tobie i wierze ze mu pomozesz. Wszystko w Twoich rekach. Prosze o goraca modlitwe za meza i za ludzi chorych aby doznali ulgi no sila wspolnej modlitwy jest wielka. Jezu badz z nami.

  Zgłoś nadużycie

 2. O blogoslawienstwo dla Roberta I szczesliwy zdanie 3 egzaminow oraz o szczesliwy przebieg ciazy iporodu dla Angeli. Jezu ukryj ich w swoim sercu aby stali sie niewidzialni na wszelkieataki zlych duchow.Maryjo masza Matko okryj ich swoim plaszczem Amen

  Zgłoś nadużycie

 3. Dziekuje Ci Panie Jezu za Twoja opieke nad nasza rodzina, czuje Twoje rece nad nami. Dopomoz prosze aby dzisiejszy dzien przeszedl pod Twoja laska.

  Zgłoś nadużycie

 4. Prosze o modlitwe za dzieci zeby syn wyzdrowial i ulozyl sobie zycie i byl silny i nie wracal do uzywek. Corka i drogi syn zeby mialy sile i ukonczyly nauke i praktyke i dostaly prace. Panie Jezu otocz ich Swoja laska zeby ich wiara byla silna a droga prosta do Ciebie. Prosze o sile wiare i laske dla meza i mnie samej i dziekuje ze pomagasz mi Jezu.

  Zgłoś nadużycie

 5. Blagam o modlitwe za mojego meza ktorego stan po operacji mozgu sie pogarsza. Panie Jezu ufam Tobie i tak bardzo Ciebie prosze dopomoz mu i przywroc mu zdrowie, tyle juz przeszedl i wszystko jest w Twoich przenajswietrzych rekach. Kocham Ciebie Jezu i prosze nie opuszczaj nas. Dziekuje za Twoje laski ktorymi obdarzales nas. Dzieki Tobie Panie przeszlismy to wszystko. Nie jestesmy godni na Twoja litosc, ciagle grzeszymy a Ty cierpisz za nasze grzechy ale tak bardzo Ciebie blagam poloz reke na moim mezu i dopomoz mu. Jezu kocham Ciebie i ufam Tobie.

  Zgłoś nadużycie